slider image slider image slider image slider image slider image slider image

נגישות אתר האינטרנט

תאגיד המים מעיינות הדרום, בשיתוף עמותת נגישות ישראל, פועל על מנת לקדם את נושא נגישות האתרים הישראלים והפיכתם למתאימים לכלל האוכלוסייה בישראל, כולל התאמתם לצורכיהם של אנשים בעלי מוגבלויות. לפי הנחקק בחוק ובתקנות הנגישות, הצענו התאמות הנדרשות בחוק להפיכת אתר התאגיד לאתר נגיש לכלל האוכלוסייה, במסגרת לוח הזמנים שהוגדר בתקנות הנגישות לשירות.  אנו מאמינים כי לכל אדם באשר הוא, יש זכויות שוות והזדמנויות שוות להפיק את אותה תועלת מאתר האגודה בפרט ומאתרי אינטרנט ישראליים בכלל. בנוסף להנגשת האתר, גם צוות התאגיד עובר הדרכה במתן שירות לקוחות נגיש.

הנגשת האתר

הנגשת האתר לפי לוח הזמנים שהוגדר בתקנות,  בוצעה על ידי Clarifi- כלי להנגשת אתרים, ובהתאם לתקן הישראלי לנגישות 5568 והנחיות גוף התקינה הבין-לאומי W3C לרמה AA ובעזרת ייעוץ מומחי ההנגשה של Clarify.

כיצד פועלת ההנגשה באתר?

בפינת העליונה הימנית של אתר התאגיד, נמצא כפתור "הנגשה". בעת לחיצה על כפתור זה יפתח תפריט ובו שלל האפשרויות להתאמת האתר. כל שנותר לעשות הוא לבחור  את מצב ההנגשה הרצוי. לאחר הקלקלה על מצב זה, ייטען האתר במצב המונגש.

התאמות עיקריות

הצהרת נגישות

התאמת אתר – עבור טכנולוגיות מסייעות
התאמת פונטים – אפשרות למספר גדלי פונט שונים
התאמת צבעים – שינוי ניגודיות על בסיס רקע כהה ו/או בהיר, התאמת האתר לעיוורי צבעים
התאמת תוכן האתר – הנגשת תמונות ותפריטים באתר
הנגשת מקלדת – מתן אפשרות לניווט על ידי מקלדת

תו אתר נגיש

"תו אתר נגיש" הנו התו המוענק אחר כבוד לכל אתר ישראלי בו הוטמעו השינויים הדרושים על מנת להפוך את האתר לנגיש לאנשים בעלי מוגבלויות. זוהי יוזמה משותפת לעמותת "נגישות ישראל" ולאיגוד האינטרנט הישראלי, שבאה לקדם את המודעות להנגשת אתרים לבעלי מוגבלויות ולידע את כלל הציבור על אפשרות זו.

משוב גולשים

אנו שואפים לתת לכלל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר. לשם כך, נשמח לשמוע מכם (באמצעות טופס "צור קשר") על כל בעיה או מגבלה שהפריעה לכם, או מנעה לחלוטין את הגלישה באתרינו. תודה רבה!

1800-20-30-70