slider image slider image slider image slider image
09.03.2020
!
תושבים יקרים,לאור הנחיית משרד הבריאות סניפי השירות סגורים. באפשרותכם לקבל את כלל השירותים באמצעות מוקד הטלפוני 1-800-20-30-70 , אתר האינטרנט ואפליקציית MAST דרכה ניתן לבצע פעולות רבות. לשאלות ספציפיות ניתן לשלוח מייל לכתובות המפורטות. לפרטים נוספים לחץ כאן.

שדרוג תשתיות מים וביוב בערד ומצפה רמון

תאגיד מעיינות הדרום יחל בתחילת פברואר בשני פרוייקטים רחבי היקף לשדרוג תשתיות:

בערד - שדרוג תשתיות ביוב  ברחובות יהודה ובן יאיר 

במצפה רמון - שדרוג תשתיות מים בשכונת גוונים

ערד:

בערד תוחלף תשתית הביוב לאורך רחובות יהודה ובן יאיר-מהכיכר בכניסה לעיר עד המפגש עם רחוב אשד. 

במסגרת הפרויקט  יונח קו ביוב חדש אשר יחליף את הקו הקיים כיום בקו צנרת חדשה ברמת תקן ואמינות גבוהים ובמקביל עם החלפת הקו יחול שיפור ניכר במערכת הביוב. לצפיה בפרסום הפרויקט 

עלות הפרויקט הינה כ- 2,500,000 ₪ ותוכנן  ע"י התאגיד, כחלק מתכנית העבודה השנתית במסגרת ההשקעה של התאגיד בתשתיות ובתאום עם כל גורמי ההנדסה בעירית ערד .

משך הפרויקט המתוכנן הינו חודש וחצי שיבוצעו במספר שלבים. בכל שלב יטופל מקטע אחר של הכביש ובהתאם לו יתבצעו שינויי תנועה בכביש שיוסדרו בתאום עם המשטרה וגורמי התנועה הנדרשים.

בימים אלו משלים התאגיד את היערכותו לשלב א' של הפרויקט. הפרויקט מתבצע בשיתוף פעולה עם  כל הגורמים בעירית ערד, את העבודות מלווים מהנדס התאגיד ומנהל הפרויקטים.

מצפה רמון:

במצפה רמון  יבצע התאגיד שדרוג והחלפת קו צנרת המים  בשכונת גוונים, לאורך הרחובות: עין שביב, נחל צניפים, נחל טרשים ונחל כרכום.  במסגרת הפרויקט  יונח קו מים חדש אשר יחליף את הקו הקיים כיום ברמת תקן ואמינות גבוהים ובמקביל עם החלפת הקו יחול שיפור ניכר בזמינות ויעילות אספקת המים .לצפיה בפרסום הפרויקט

עלות הפרויקט הינה כ- 720,000 ₪  ותוכנן  ע"י התאגיד, כחלק מתכנית העבודה השנתית במסגרת ההשקעה של התאגיד בתשתיות ובתאום עם כל גורמי ההנדסה ברשות המקומית .

משך הפרויקט המתוכנן הינו ארבעה חודשי עבודה שיבוצעו במספר שלבים. בכל שלב יטופל מקטע אחר של המדרכה והכביש ובהתאם לו יתבצעו שינויי תנועה בכביש שיוסדרו בתאום עם המשטרה וגורמי התנועה הנדרשים. הודעה על הסדרי התנועה תצא בנפרד.

הפרויקטים מתבצעים בשיתוף פעולה עם  כל הגורמים בבעירית ערד ובמועצה המקומית מצפה רמון, ואת העבודות מלווים מהנדס התאגיד ומנהל הפרויקטים.

הפרויקטים הנם  חלק ממגמת התאגיד להחלפת תשתיות מים וביוב ישנות . ופרויקטים תוכננו  כחלק מפעילותו השוטפת של התאגיד לשיקום ושדרוג תשתיות  המים הביוב ושיפור רמת התשתיות ברחבי התאגיד.  

מוקד התקלות: 1-800-20-30-70 של התאגיד יהיה ערוך ומוכן לתת מענה בכל שאלה הקשורה לפרויקט.

שעיה קרפ  מנכ"ל התאגיד מדגיש כי שדרוג תשתיות המים והביוב  הינו אחד מיעדי התאגיד ומוסיף כי  מאז הקמת התאגיד שודרגו התשתיות בעשרות רחובות בערי התאגיד  עוד ציין המנכ"ל כי "החלפת התשתיות  תאפשר הולכה מיטבית ומניעת תקלות במערכות המים והביוב".    

 

1800-20-30-70