slider image slider image slider image slider image
09.03.2020
!
תושבים יקרים,לאור הנחיית משרד הבריאות סניפי השירות סגורים. באפשרותכם לקבל את כלל השירותים באמצעות מוקד הטלפוני 1-800-20-30-70 , אתר האינטרנט ואפליקציית MAST דרכה ניתן לבצע פעולות רבות. לשאלות ספציפיות ניתן לשלוח מייל לכתובות המפורטות. לפרטים נוספים לחץ כאן.

מחליפים את מדי המים הישנים למדי מים חדשים!

תאגיד מעיינות הדרום ממשיך ומוביל בניהול תשתיות המים, עם  החלפה הדרגתית של מדי המים בבתים, למדים מתקדמים, העומדים בחזית טכנולוגיות המים.

אם שמתם לב לאחרונה כי הוחלפו מדי מים בבניין או בנכס, אתם צודקים.  בהתאם לחוק מחוייב התאגיד בהחלפת  מדי המים  הביתיים לכלל התושבים אחת ל-6 שנים. לאור כך החל לאחרונה תאגיד "מעיינות הדרום" בתהליך נרחב להחלפת  מדי המים בבתים, במד חדש מדגם  "סונטה" (SONATA), הקורא  מרחוק את צריכת המים . מד מים זה נחשב למתקדם ביותר מסוגו באיסוף נתונים, בקרה וניהול, הודות ליציבותו, אמינותו ורמת דיוקו הגבוהה לאורך זמן, וגם בטווחי ספיקה נמוכים מאוד, שבעבר לא היו ניתנות למדידה.

המעבר ממדי מים ישנים למד המים "סונטה" נועד, בין השאר, לאתר במהירות מרבית חריגות בצריכת המים השוטפת, נזילות גלויות או סמויות במערכת המים הביתית ועד לחבלות.

מרגע שאותרה חריגה שאינה עומדת בדפוס השימוש, מד המים "סונטה" מתריע בפניכם בזמן אמת על הבעיה באמצעות אפליקציית השירותים הדיגיטליים "MAST", שמעמיד לרשותכם תאגיד מעיינות הדרום. האפליקציה משקפת לכם בכל זמן ומכל מקום את נתוני צריכת המים בבית, כולל שליחת התראות במידת הצורך. ניתן להוריד ללא תשלום את אפליקציית "MAST" מכל חנות אפליקציות בטלפון הנייד  וכל שנדרש הוא תהליך רישום קצר. 

בעזרת השילוב הטכנולוגי בין קריאת מד המים "סונטה"  לבין אפליקציית "MAST", התאגיד מסייע לכם לדעת על הבעיה בזמן אמת, לטפל בה מוקדם ככל הניתן ולהימנע מתשלום שלא לצורך. בנוסף, תוכלו גם לבקר באופן עצמאי את צריכת המים בביתכם או בנכס שאתם מחזיקים ולקבל התראות באופן ישיר.

אם מצאתם כי צריכת המים שלכם עלתה במעט, ערכו בדיקה מקיפה למציאת נזילות סמויות או דליפות בניאגרה, בדקו את ההשקיה האוטומטית בגינה ואת התשתית, תקנו את הדרוש תיקון, עדכנו את מח' הגביה בתאגיד ואל תשכחו להצטרף לאפליקציית מאסט..

שילוב מד המים "סונטה" בתהליכי ניהול תשתיות המים בדימונה, ערד, ירוחם ומצפה רמון, הינו כלי טכנולוגי נוסף בארגז הכלים המתקדם שפיתח התאגיד, מתוך מחויבותו לספק לכם, צרכני המים, את השירות השקוף, המקצועי והמתקדם ביותר. 

למחויבות זו מתווספת רגישות לצורכי הציבור באזור, בכללו הציבור הדתי והחרדי, כאשר למד "סונטה" אישור כשרות  הלכתית מטעם "מכון צמת", הכוללת כניסה אוטומטית למצב שבת/חג.

תאגיד מעיינות הדרום זורם עם הפתרונות הטכנולוגיים כדי שאף אחד מכם לא ישלם ולו טיפה אחת יותר על המים, במקביל להמלצתו בפניכם לחשוב טיפה לפני שאתם פותחים את הברז.

תמיד לשירותכם.  

 

1800-20-30-70